Вітаю! Мене звати Баланюк Дарина Володимирівна. Я заступник директора з навчально-виховної роботи. /Files/images/241027045_1391317767931309_2289701024053290894_n.jpg

Моє педагогічне кредо : «Для того, щоб удосконалити розум, треба більше роздумувати, ніж заучувати».

Організаційно-педагогічний напрям

Ознайомлення педагогічного колективу з важливими рішеннями МОН України,обласного департаменту та міського відділу освіти,розробка нормативних документів,планування роботи школи,організація виконання педагогами навчальних планів та програм,визначення учнів та вчителів, гідних заохочення,аналіз подальшого працевлаштування та навчання випускників 9 та 11 класів, чергування по школі, організація зайнятості учнів у позаурочний час, робота з оснащення кабінетів,забезпечення дотримання безпеки життєдіяльності в школі.

Напрями моєї діяльності:

Навчально-виховний напрям:

організація продуктивної роботи учнів на уроках, підготовка учнів до уроків, позакласних заходів,організація роботи факультативів, курсів за вибором,аналіз стану та результативності НВП,організація та проведення ДПА, ЗНО, організація та проведення шкільних конкурсів, олімпіад,організація лінійок, екскурсій.

Методична робота

вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду,організація роботи методичної ради, МО, творчих груп,організація самоосвіти,організація і проведення методичних заходів(семінари, творчі звіти), виступи на педрадах та нарадах,організація участі педагогів у фахових конкурсах,розробка методичних рекомендацій стосовно інноваційної діяльності педагогів,робота над методичною проблемою.

Внутрішкільний контроль

відвідування та аналіз уроків, позакласних заходів, контроль за їх якістю,моніторинг рівня навчальних досягнень учнів та сформованості компетенцій,контроль за станом викладання предметів,контроль об΄єктивності оцінювання,контроль за роботою шкільних структур у системі методичної роботи,контроль за самоосвітньою роботою педагогів,контроль за станом ведення шкільної документації,контроль за якістю планування роботи вчителів,контроль за дотриманням БЖ,контроль за виконанням нормативних і директивних документів.

Робота з батьками

участь у засіданнях батьківського комітету,виступи на батьківських зборах,консультування осіб, які залучаються до співпраці зі школою з питань розвитку,організація просвітницької роботи з батьками,залучення батьків до планування роботи школи,підтримка зв΄язків з органами влади, міліцією,заохочення батьків за успіхи у вихованні, активність у житті школи.

Кiлькiсть переглядiв: 225

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.